Bonjour !
piątek, 21 marca 2014
zawsze jest tak samo, nigdy inaczej.
Wiesz co, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Skończyłam z naiwnością dawno temu i nadal będę się tego trzymać. sajonara.
wspomnienia krążą niczym odór przeszłości.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz