piątek, 21 marca 2014

zawsze jest tak samo, nigdy inaczej.

Wiesz co, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Skończyłam z naiwnością dawno temu i nadal będę się tego trzymać. sajonara.


wspomnienia krążą niczym odór przeszłości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz