środa, 19 marca 2014

.

Jednak trafiam tutaj po raz kolejny z powodu załamania nerwowego. Nie chce mi się już komentować tego wszystkiego, dlatego mogę napisać tylko tyle: każdy jest taki sam, obojętnie czy stary czy młody. KAŻDY. Bez jakiegokolwiek wyjątku. Mam tylko jedną prośbę, nigdy nie pozwólcie, żeby to się powtórzyło. 




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz