środa, 30 kwietnia 2014

...

Jeszcze nikt nigdy nie był dla mnie taki dobry. Wiem, że nie jest idealny, ale wiem, że mu zależy. To jest najpiękniejsze co mogło mnie spotkać po tych wszystkich nieudanych romansach. Nie wiem czy to chwilowe, nawet nie chce tak myśleć, ale zobacz co mi powiedział :

' błysk w oku za który oddałbym życie należy do Ciebie... ' 

Miękną mi kolana, ten człowiek jest niemożliwy. Tylko się nie bój, zaufaj mi, bo jesteś dla mnie ważny...



sobota, 26 kwietnia 2014

wszystko po kolei.

Jestem w związku. A wiesz co jest najlepsze ? Że on patrzy na mnie tak jak jeszcze nikt nigdy. Boję się ludzi, ale ja czuję, że to jest to. Że to właśnie ten, który sprawi, że będę czuła się wyjątkowo. Już się tak czuję. daje mi tyle poczucia własnej wartości, że aż nie wiem co myśleć. Jest dobrze. Może być jeszcze lepiej.

wtorek, 15 kwietnia 2014

wspomnienia...

Wiesz dlaczego nie kupuję tych samych perfum wraz z ich zużyciem ?

     Są tego 3 powody :

  • Zwyczajnie nudzi mi się ten zapach.
  • Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.
  • Czując ponownie ten zapach wraca do mnie to, co było + do tego piosenki, które w tym czasie były u mnie na topie = to mieszanka wybuchowa.

Może i jestem dziwna, ale tak mam. Nie mam nic więcej do powiedzenia. Może tyle, że jak przestaniesz szukać na sile miłości to nagle robi się sznur adoratorów, szkoda tylko, że nie tych co ja bym chciała, ale to nie jest koncert życzeń przecież, prawda?


czwartek, 10 kwietnia 2014

!!!

Powiedz, że świat nie jest mały, a podejdę i Ci walnę !
Samotność ? Nie mam na nią czasu. Mam ją głęboko i szeroko gdzieś. I wiesz co ? Jestem z tego zadowolona. 0 problemów związanych z facetami - nie potrzebuję już was.