Jeszcze nikt nigdy nie był dla mnie taki dobry. Wiem, że nie jest idealny, ale wiem, że mu zależy. To jest najpiękniejsze co mogło mnie spotkać po tych wszystkich nieudanych romansach. Nie wiem czy to chwilowe, nawet nie chce tak myśleć, ale zobacz co mi powiedział :
' błysk w oku za który oddałbym życie należy do Ciebie... '
Miękną mi kolana, ten człowiek jest niemożliwy. Tylko się nie bój, zaufaj mi, bo jesteś dla mnie ważny...