niedziela, 23 marca 2014

' Samotność to taka straszna trwoga, ogarnia mnie, przenika mnie. '

Nikt już nie napisze, nikt nie zadzwoni, nikt nie przytuli mnie i nikt nie powie, że jestem dla niego ważna. SAMOTNOŚĆ. Znowu. Czuję tę cholerną pustkę, która wypełnia mnie od środka. Chcę, by ktoś w końcu zainteresował się mną i moim losem- tak po prostu, tak bezinteresownie...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz