wtorek, 18 lutego 2014

Byłabyś szczęśliwa z mężczyzną, który traktuje Cię jak zwykłego człowieka ?

Tak jak wyżej, nie byłabym szczęśliwa, ale wiem, że go pokochałam. Tylko nie mogę pojąć dlaczego. Był zwykłym dupkiem, chamem i świnią. Wcale mu na mnie nie zależało, szkoda, że dowiedziałam się tego po wszystkim, ile tak na serio dla niego znaczyłam.
Byłam taka dobra, znosiłam wszystko dzielnie, nawet to czego nie cierpię-moja durna tolerancja.
Doskonale wiem, że był, jest i będzie chu*jem, ale kurde, nie mogę przestać o nim myśleć. Chciałabym odegrać się na nim i pokazać mu, że stracił kogoś kto serio był wstanie zrobić dla niego wszystko.
I ja się jeszcze odegram, udowodnię Ci, że jestem dziewczyną, którą straciłeś, a mogłeś mieć ją na zawsze !





PS Największe tchórzostwo mężczyzny, to rozbudzić miłość w kobiecie,nie mając zamiaru jej kochać...

B.Marley

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz