Jestem w związku. A wiesz co jest najlepsze ? Że on patrzy na mnie tak jak jeszcze nikt nigdy. Boję się ludzi, ale ja czuję, że to jest to. Że to właśnie ten, który sprawi, że będę czuła się wyjątkowo. Już się tak czuję. daje mi tyle poczucia własnej wartości, że aż nie wiem co myśleć. Jest dobrze. Może być jeszcze lepiej.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz