Wiesz dlaczego nie kupuję tych samych perfum wraz z ich zużyciem ?
Są tego 3 powody :
- Zwyczajnie nudzi mi się ten zapach.
- Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.
- Czując ponownie ten zapach wraca do mnie to, co było + do tego piosenki, które w tym czasie były u mnie na topie = to mieszanka wybuchowa.
Może i jestem dziwna, ale tak mam. Nie mam nic więcej do powiedzenia. Może tyle, że jak przestaniesz szukać na sile miłości to nagle robi się sznur adoratorów, szkoda tylko, że nie tych co ja bym chciała, ale to nie jest koncert życzeń przecież, prawda?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz