Zaczyna Ci na kimś zależeć, jest super i nie myślisz o tym, kiedy to się skończy, a kończy się wtedy, gdy jest najlepiej. Gdy wszystko jest tak jak być powinno. Gdy z fazy ' zauroczenia ' wchodzimy w fazę ' jesteś dla mnie kimś więcej, niż kolegą '.
Tchórzostwo. Zostawić kogoś na lodzie bez jakichkolwiek tłumaczeń. Dlaczego nie jesteś taki odważny i nie potrafisz zakończyć tego, co zacząłeś ? Fajnie jest narobić nadziei na COŚ, a później milczeć jak grób. Czy ja jestem idealna ? ZDECYDOWANIE nie. Bo nikt nie jest idealny. Ale wiadomo, że decydując się na związek musisz zaakceptować wady drugiego człowieka. Tym bardziej, że to Ty właśnie chciałeś spróbować. A najlepsze jest to, że kiedyś przeżyłeś to samo, a teraz dostarczasz mi identyczne emocjonalne jazdy. Czy ja już serio nic nie znaczę dla Ciebie? Po tych magicznych tygodniach, gdzie byłeś dla mnie wszystkim (i oczywiście jesteś i będziesz nadal). A wiesz czemu ? Bo przez chwile poczułam się przy Tobie inaczej, tak bardziej wyjątkowo. A później wiadomo jak to się skończyło, a raczej trwa nadal.
A.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz